Voorjaar 2022 senioren

Onderstaand de teamindelingen. Klik hier voor alle uitslagen.

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend 
2e klasse (gem. 14,20) – ORANJE NASSAU 1
Marian Duijsens (V, 17499658)
Ellen Jeeninga (V, 35578262)
Agnes Kragten (V, 20249977)
Maureen Vincent (V, 13123149)
Wilma Meex (V, 10968717)
Muis Vaessen (V, 14149079)
Marjo Giesen (V, 19371535)
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
1e klasse (gem. 12,31) – ORANJE NASSAU 1
Martijn van Eenennaam (M, 11522461)
Dick Schuurhof (M, 19450621)
Rene Vaessen (M, 13849697)
Paul Dolhain (M, 18085512)
Raymond Bloemen (M, 13100491)
Heino Finke (M, 28140451)
Verzoek: 2e klasse (gem. 13,22) – ORANJE NASSAU 2
Ruud Beumer (M, 17121949)
Jan Hodselmans (M, 12890014)
Albert Vandenbergh (M, 15014630)
John Berrie (M, 21780838)
4e klasse (gem. 15,49) – ORANJE NASSAU 3
Guy Willems (M, 36436100)
Arend Lunenborg (M, 36458627)
Arjan Gulpen (M, 13101579)
Dennis Bertrand (M, 36467073)
John Jeeninga (M, 35578254)
Bart Grouls (M, 29851998)
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond 
4e klasse (gem. 16,38) – ORANJE NASSAU 1
Cleo Beckers (V, 17199670)
Lisanne Terlingen (V, 23290382)
Susanne Poelgeest-van Santen (V, 35470283)
Sharon van de Riet (V, 36619620)
Megan Willemsen (V, 24159492)
Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond 
2e klasse (gem. 13,95) – ORANJE NASSAU 1
Marianne Hoeppermans (V, 16899334)
Tanya Lony (V, 18600204)
Diana Welman (V, 14658054)
Ellen Jeeninga (V, 35578262)
Milou Ros (V, 35731206)
Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond 
2e klasse (gem. 13,12) – ORANJE NASSAU 1
Rolf Rozestraten (M, 21621039)
Cara van der Bolt (V, 21368465)
Nanda Boers (V, 20208081)
Helmy Koolen (V, 10387765)
Jok Brouns (M, 23422289)
Hans Cremers (M, 17621968)
Heren Dubbel 50+ Zaterdag 
1e klasse (gem. 11,63) – ORANJE NASSAU 1
Peter Jacobs (M, 24572667)
Ton Huijbers (M, 12516627)
Winie Vogels (M, 12808326)
Peter Gielkens (M, 11680210)
3e klasse (gem. 15,22) – ORANJE NASSAU 2
Kees Rauh (M, 22656197)
John Jeeninga (M, 35578254)
Ron Waumans (M, 10110992)
Lex Huijts (M, 12508144)
Leo v/d Pas (M, 12540331)
Dames Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse (gem. 14,34) – ORANJE NASSAU 1
Judith Haagmans (V, 13849727)
Angelien van Dok (V, 17499623)
Marjo Hendriks (V, 21837910)
Marian Janssen (V, 10969748)
Janneke Vlaming (V, 26766760)
Cissy-Anne Claessens (V, 28250893)
Erna Spijkers (V, 20208073)
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
2e klasse (gem. 12,77) – ORANJE NASSAU 1
Noel Welman (M, 14658046)
Robbert Willemsen (M, 24291196)
Christine Veldhuis (V, 13725645)
Gina Thijssen (V, 20760930)
Douwe Vonk (M, 14453096)