Evenementen 2019

Junior-Senior Toernooi 2018

Van september 02, 2018 09:45 tot september 02, 2018 15:30


Ook dit jaar organiseert de jeugdcommissie weer het supergezellige junior/senior toernooi.

Alle juniorleden van 6 jaar t/m 17 jaar mogen zich inschrijven, samen met een senior. Dit mag een van je ouders, maar ook je opa of oma, je oom of tante, een buurman of buurvrouw zijn. Hij/zij hoeft geen lid te zijn van onze vereniging, maar moet wel minimaal 18 jaar oud zijn.

Opzet
Er wordt alleen maar dubbelspel gespeeld. We spelen rondes van 30/45 minuten. Of je nou rood (miniveld), oranje (3/4 veld), groen( beginnend grootveld) of geel (gevorderd grootveld) speelt, iedereen vanaf groep 3 mag meedoen.

Barbecue
Ons clubhuis is uiteraard de hele dag open. Deelnemers en toeschouwers kunnen tijdens de middagpauze gebruik maken van de barbecue. Daarvoor wordt wel een bescheiden eigen bijdrage gevraagd. Einde van de dag zal rond 16.00 uur zijn.

Aanvang
We starten om 10.00 uur, dus om 09.45 uur aanwezig zijn.

Inschrijven
Inschrijven kan tot en met zondag 4 augustus. Mail onderstaande gegevens naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Inschrijfformulier Junior/Senior toernooi

Naam junior …………………………………………………………...

Naam senior …………………………………………………………..

Telefoon senior ………………………………………………………

E-mailadres senior ……………………………………………………………….

Categorie rood / oranje / groen / geel (omcirkelen wat van toepassing is)