Evenementen

Indeling voorjaarscompetitie 2018

Hierna tref je de indeling aan van de voorjaarscompetitie voor 2018 van alle teams.

Selecteer het team om direct naar de KNLTB site te gaan voor de wedstrijden en uitslagen.

Dinsdag    
Oranje Nassau 2   Oranje Nassau 1 
DD 35 + 4e klasse   DD 35+ 3e klasse
Marian Janssen (captain)   Marjan Duijsens (captain)
Gerda van Loo   Agnes Kragten
Monique Amkreutz   Maureen Vincent
Ellen de Wever   Wilma Meex
Ellie Verheggen   Cissy-Anne Amkreutz
    Muis Vaessen
     
Oranje Nassau 3    
DD 35+ 4e klasse    
Saskia Schoon (captain)    
Carla Riksen    
Marie-Theres Schulte    
Germaine Verburgt    

 

Zondag    
Oranje Nassau 1   Oranje Nassau 1
Gemengd 7e klasse   Jongens 11 t/m 17 2e klasse
Pascalle Welman (captain)   David Logister (captain)
Cleo Beckers   Yasser Khai
Anne Lotte Roelofs   Philippe Kreijns
Bo Berkman   Samir Haddague
Nico Werkman   Olivier van der Eerden
Roy Janssen *   Job Quaedvlieg
    B. van der Laan *
    I. Loots *

 

Vrijdag    
Oranje Nassau 1   Oranje Nassau 1
GD 35+ 2e klasse   DD 35+ 3e klasse
Rolf Rozestraten (captain)   Marianne Hoeppermans (captain)
Hans Cremers   Tonneke Beurskens
Jok Brouns   Evelyn Buck
Cara van der Bolt   Diana Welman
Helmy Koolen    
Nanda Boers    
     
Oranje Nassau 1   Oranje Nassau 2
HD 35+ 4e klasse   GD 35+ 3e klasse
Robbert Willemsen (captain)   Henk Witte (captain)
Ron Hendriks   Jan Hodselmans
Ric Peters   Albert Vandenbergh
Ronald Veldhuijzen   Tanya Lony
Frits Vromen   Evelien Sangers
Paul Meekel   Erna Spijkers
     
Oranje Nassau 2   Oranje Nassau 3
HD 35+ 4e klasse   GD 35+ 4e klasse
Frans Bosch (captain)   Rob van de Berg (captain)
Ton Starmans   Nel Neeft
Peter Franssen   Pauline Bardoul
Frank Schulte   Marita Claessens
Kay Huynen   Frank Beurskens
Luc Philippens   Ben Peters
    Harry Houben

ZATERDAG    
Oranje Nassau 1   Oranje Nassau 1
GD 35+ 1e klasse   HD 35+ 2e klasse
Noël Welman (captain)   Martijn van Eenennaam (captain)
Gina Thijssen   Rene Vaessen
Christien Veldhuis   David Marell
Douwe Vonk   Roland Haas
    Paul Dolhain
    Raymond Bloemen
    Jok Brouns
     
Oranje Nassau 1   Oranje Nassau 1
HD 50+ Hoofdklasse   DD 35+ 2e klasse
Peter Jacobs (captain)   Michèle Busselaar (captain)
Rob van Oppen   Angelien van Dok
Raymond Bloemen   Erna Spijkers
Wini Vogels   Evelien Sangers
Ruud Beumer   Janneke Vlaming
Rob de Vries   Judith Haagmans
Ben Peters   Marjo Hendriks
Ton Huijbers   Nicole Ehlers
     
Oranje Nassau 1   Oranje Nassau 2
G 17+ 2e klasse   HD 50+ 3e klasse
Denyse Vincent (captain)   Paul Vijgen (captain)
Bo Berkman   Ron Waumans
Marcel Keulen   Leo v.d. Pas
Maurice Loozen   Lex Huijts
Miranda Hendrix   Kees Rauh
Bianca Vincken   Klaas Marissen
Tatjana Wutzke*    

 

 

 

Adres

Valkenburgerweg 68a
6419 AV Heerlen
045 750 61 44
info@tvoranjenassau.nl

Disclaimer

 

 

 

Webmaster: webmaster@tvoranjenassau.nl