Evenementen 2019

Indeling najaarscompetitie 2019

Selecteer het team om direct naar de KNLTB site te gaan voor de wedstrijden en uitslagen.

             
Vrijdag teams          
         
   
Frank Beurskens     Cleo Beckers (captain)    
Ron Hendriks     Susanne Poelgeest-van Santen
Paul Meekel     Elke Putman  
Ronald Veldhuijzen     Anne-Lotte Roelofs   
Frits Vromen (captain)     Lisanne Terlingen  
Robbert Willemsen     Charlotte Vaessen  
          
     
Bo Berkman     Ruud Beumer  
Jan Hodselmans     Cissy-Anne Claessens  
Renate Ruijters     Marianne Hoeppermans (captain)  
Albert Vandenbergh     Erna Spijkers  
Denyse Vincent (captain)     Winie Vogels  
      Rob de Vries  
         
       
Nanda Boers        
Cara van der Bolt        
Jok Brouns        
Hans Cremers        
Helmy Koolen        
Rolf Rozestraten (captain)        
         

Indeling voorjaarscompetitie 2019 senioren

Selecteer het team om direct naar de KNLTB site te gaan voor de wedstrijden en uitslagen.

 

DINSDAGOCHTEND - 3 TEAMS
     
   
Marian Duijsens (captain)   Marian Janssen (captain)
Cissy-Anne Amkreutz   Monique Amkreutz
Agnes Kragten   Gerda van Loo
Wilma Meex   Elly Verheggen
Muis Vaessen   Ellen de Wever
Maureen Vincent      
     
     
Saskia Schoon (captain)    
Anneke Cramwinckel    
Marja Dijkstra    
Lilian Ploumen    
Carla Riksen    
Marie-Theres Schulte
     

Lees meer

Indeling najaarscompetitie 2018

Hierna tref je de indeling aan van de najaarscompetitie voor 2018 van alle teams.

Selecteer het team om direct naar de KNLTB site te gaan voor de wedstrijden en uitslagen.

             
Vrijdag teams          
           

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26

Oranje Nassau 1

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 27

Oranje Nassau 2

Marianne Hoeppermans (capt.)     Rolf Rozestraten (capt.)  
Evelyn Buck     Hans Cremers
Wini Vogels     Jok Brouns  
Ruud Beumer     Helmy Koolen  
Rob de Vries     Cara van der Bolt   
      Nanda Boers   
         

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 45

Oranje Nassau 1

     
Frits Vromen (capt.)          
Paul Meekel      
Robbert Willemsen        
Ron Hendriks        
Ronald Veldhuijzen        
         
           
Zondag teams        
Senioren     Junioren    

Gemengd Zondag – 4e klasse – Afdeling 24

Oranje Nassau 1

   

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 10

Oranje Nassau 1

Cleo Beckers (capt.)     Yasser Khai (capt.)  
Nico Werkman     Danick Krijnen   
Ivo Wassen     Krijn Schins  
Anne-Lotte Roelofs     Fabienne van Krevel  
Pascalle Welman (reserve)     Fabienne van Gerven  
Bo Berkman (reserve)       Fien Daemen